TeamSpeak

TeamSpeak dla Mac

Komunikuj się bezpiecznie

TeamSpeak 3 Server to program do tworzenia serwera komunikatora głosowego, umożliwiającego prowadzenie rozmów przez Internet. Znajduje zastosowanie podczas zdalnych konferencji lub wieloosobowych gier rozgrywanych w sieci.Utworzenie serwera... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Stabilność

Wady

  • Wymaga uruchomienia z Terminala
  • Nie umożliwia bezpośredniej konfiguracji serwera

Bardzo dobry
8

TeamSpeak 3 Server to program do tworzenia serwera komunikatora głosowego, umożliwiającego prowadzenie rozmów przez Internet. Znajduje zastosowanie podczas zdalnych konferencji lub wieloosobowych gier rozgrywanych w sieci.

Utworzenie serwera TeamSpeak jest lekko skomplikowane. Należy w tym celu skorzystać z Terminala i uruchomić aplikację z wiersza poleceń. Serwerem zarządza się za pośrednictwem programu TeamSpeak 3 Client. Komunikujemy się z nim podając adres IP maszyny na której uruchomiano Teamspeak 3 Server.

Najnowsza, trzecia wersja TeamSpeak oferuje na prawdę wysoką jakość prowadzonych rozmów. Umożliwia ona także wybranie odpowiedniego kodowania dźwięku oraz dostosowanie programu do używania z konkretnymi grami lub aplikacjami.

Gry akcji toczące się w sieci zbyt mocno absorbują uwagę, aby rozpraszać się rozmową na czacie. W takich warunkach najlepiej sprawdza się stara jak świat metoda komunikacji głosowej, którą zapewnia TeamSpeak 3.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na mac

TeamSpeak

Download

TeamSpeak Server 3.0.11

Opinie użytkowników o TeamSpeak

Sponsorowany×